Individuaalne koolitus

Individuaalne koolitus on mõeldud neile, kes soovivad tööpsühholoogiga (treeneriga) individuaalselt harjutada. Koolitus on intensiivne ja paindlik. See vorm sobib neile, kes vajavad privaatset õpikeskkonda.

Individuaalne koolitus sobib eelkõige nendele tööandjatele ja töötajatele, kellel on tööstress, vägivald töökohal, kiusamine, läbipõlemine, diskrimineerimine, ajasurve, ebaselge tööpoliitika, halb kolleegidevaheline koostöö, pikk ja ebakorrapärane tööaeg, öötööga kaasnevad mõjud jmt asjaolud.

Samuti võib põhjuseks olla asjaolu, et inimene võib viibida teises riigis või ei soovi oodata, kuni sisekoolituse osalejate rühm on komplekteeritud ning tahab asjaga viivitamatult alustada.

Paljude jaoks on see teenus sobiv, kuna tagab täieliku konfidentsiaalsuse.

Koolituse teemad ja osad valitakse kliendi soovidest lähtuvalt.

Koolitusprogramm koostatakse igaühe jaoks eraldi, seega võivad koolituse hinnad olla erineda. Täpse maksumuse kindlakstegemiseks tuleb kohtuda tööpsühholoogiga ja konsulteerida, mida te soovite programmist saada ja mis oskusi arendada.  Samuti annab tööpsühholoog oma soovitusi selle kohta, mis teile isiklikult kasulik oleks.

Soovitav koolituse maht:

4-8 akadeemilist tundi ühe kuu jooksul. Ühe kohtumise minimaalne kestvus 2 akadeemilist tundi.

PANE END KIRJA!