VÕLANÕUSTAMINE

Kui Teil on probleeme oma laenude tagasi maksmisega või muretsete, et varsti võivad probleemid tekkida, või tunnete hirmu, kuidas olemasoleva sissetulekuga toime tulla, siis tasub pöörduda abi saamiseks võlanõustaja poole. Võlanõustaja on selleks, et Teiega koos lahenduseni jõuda. Võlanõustaja juurde tasub pöörduda ka siis, kui olete saanud seoses laenude tasumata jätmisega kohtukutse või on Teie kontod arestitud. Sellisel juhul aitab võlanõustaja Teil kohtu jaoks vajalikke dokumente ette valmistada ning suunab Teid vajadusel edasi teiste ekspertide juurde.

Milliste probleemidega tasub võlanõustaja poole pöörduda?

– Olete hädas eluasemelaenude tagasimaksmisega.
– Olete võtnud SMS laenu või muid lühiajalisi laene või kasutanud krediitkaarte ja ei suuda võetud laene tagasi maksta.
– Olete saanud seoses laenukohustuste täitmata jätmisega kohtukutse.
– Olete hädas üüri ja kommunaalmaksete tasumisega.
– Te ei tea, kuidas olemasoleva sissetulekuga toime tulla?
– Teised probleemid, mis on seotud tekkinud võlgadega. Võlanõustaja aitab Teil üle vaadata olemasolevad kohustused ja annab juhiseid, kuidas edasi minna ning millised peaksid olema esimesed sammud.

Kuidas võlanõustaja juurde saab?

Võlanõustaja poole võivad pöörduda kõik isikud, kellel on tekkinud võlad. Ka töötukassas registreeritud töötud saavad pöörduda meie poole, kuid eelnevalt on vaja oma konsultandile anda teada, et soovite kohtuda võlanõustajaga ning konsultant suunab Teid teenusele.

Millised dokumendid tuleks võlanõustaja juurde minnes kaasa võtta?

Selgitage enne minekut välja, kui palju Teil võlgasid on ja kellele ning kui palju Te võlgnete. Oluline on, et võtaksite võlanõustaja juurde minnes kaasa kõik võlgadega seotud dokumendid (nt. laenulepingud, erinevad võlateated, kohtukutsed, inkassoteated jms.) ja võimalusel ka ümbrikud, millega need Teile saadeti.

Vastuvõtt ja teenindamine:

Teid  nõustab litsentseeritud võlanõustaja KAJA KARV  (kutsetunnistus nr 937)

TARTUS    Eelregistreerimisega  tel 7763444